Szkoła kitesurfingu FunSurf – poznaj ofertę 2022

0
530
Szkoła kitesurfingu FunSurf - poznaj ofertę 2022

Tegoroczne wakacje obfitują w słoneczne i upalne dni, które wykorzystać można na wiele urozmaiconych sposobów. Do jednych z nich należy nauka sportów wodnych, które obecnie cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród osób młodszych, jak i starszych. Ogromnym doświadczeniem w nauczaniu poszczególnych dyscyplin sportowych może pochwalić się szkoła kitesurfingu FunSurf, posiadająca ponad 25-letni staż. Należy ona do jednych z pierwszych tego typu działalności na Półwyspie Helskim, co czyni ją jeszcze bardziej wyjątkową. Co więc wchodzi w skład tegorocznej oferty FunSurf? Sprawdź!

Profesjonalne kursy kitesurfingu

kursy kitesurfingu

Największą popularnością w ofercie FunSurf cieszą się profesjonalne kursy kitesurfingu, które prowadzone są przez zespół licencjonowanych i doświadczonych instruktorów. Są one podzielone na różne grupy wiekowe, jak i poziomy zaawansowania. Dzięki temu osoby początkujące nie muszą martwić się o presje ze strony bardziej zaawansowanych kursantów. Każdy może rozwijać swoje umiejętności we własnych tempie, licząc na pełne wsparcie i zrozumienie. Kursy trwają przez kilka dni, dzieląc się na część teoretyczną i praktyczną. Na początku uczestnicy szkoleń muszą m.in. dokładnie zapoznać się z bezpieczeństwem na lądzie i w wodzie oraz z warunkami wiatrowymi, potrzebnymi do pływania na kite, a także nauczyć się przygotowywać i pilotować latawiec treningowy. Dopiero później mogą rozpocząć ćwiczenia bezpośrednio w wodzie. Dzięki temu szkoła FunSurf ma pewność, że oferowane przez nią kursy kitesurfingu są w 100% bezpieczne.

Windsurfing w szkole FunSurf

Osoby, które skorzystały z kursu kitesurfingu w FunSurf, często decydują się również na windsurfing. Nauka poszczególnych dyscyplin sportów wodnych jest o wiele łatwiejsza, jeżeli posiada się już pewne doświadczenie. Dlatego też po odbytym szkoleniu np. z kitesurfingu, dobrym rozwiązaniem będzie kontynuowanie nauki, zapisując się na windsurfing, którego opanowanie z pewnością będzie już o wiele prostsze. Szkoła FunSurf dysponuje szkoleniami z zakresu sportów wodnych w wyjątkowo korzystnych cenach. Nie musisz się więc obawiać zbyt wygórowanych kosztów, które przekroczą Twój budżet. Wejdź na stronę internetową szkoły lub skontaktuj się telefonicznie, aby dowiedzieć się więcej!

A co powiesz na lekcje wingfoil?

szkoła wingfoila

Myślisz, że kitesurfing i windsurfing to jedyne dyscypliny, dostępne w ofercie FunSurf? Nic bardziej mylnego! Szkoła oferuje również profesjonalne lekcje wingfoil, które prowadzone są w oparciu o dotychczasowe doświadczenie i wiedzę, a także umiejętności instruktorów. Wingfoil stopniowo staje się coraz popularniejszy, jednak wiele osób wciąż nie rozumie, jak możliwe jest lewitowanie nad wodą, bez dotykania jej powierzchni deską. Jeżeli Ty również jesteś ciekaw owej dyscypliny i masz ochotę spróbować swoich sił na foilu – zapisz się na lekcje wingfoil, a gwarantujemy, że będziesz pozytywnie zaskoczony. Przekonaj się sam!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj