Jakie nakrycie głowy do płaszcza męskiego?

0
499
Jakie nakrycie głowy do płaszcza męskiego?

Dotychczas twój styl ubioru był na tyle prosty, że sam zacząłeś mieć go już serdecznie dość i postanowiłeś chociaż trochę go odmienić, urozmaicić lub totalnie zrewolucjonizować. Zamiast więc po raz kolejny kupować grubą puchatą kurtkę na zimę, idealnie pasującą do twoich sportowych czapek i adidasów, tym razem zaopatrzyłeś się w długi męski płaszcz. Musisz przyznać, że wyglądasz w nim naprawdę nieźle. Ale nie wiesz jednak, jakie nakrycie głowy do płaszcza męskiego. Zaraz się o tym przekonasz i będziesz mógł uzupełnić swoją szafę nowym modnym dodatkiem!

Jakie nakrycie głowy do płaszcza męskiego?

Jakie nakrycie głowy do płaszcza męskiego?Po pierwsze – pamiętaj, że nawet jeśli zdarzyło ci się kupić coś bardziej eleganckiego, czyli chociażby taki dłuższy męski płaszcz wykonany z wełny, niekoniecznie musisz to łączyć z równie klasycznymi i standardowymi dodatkami. Mieszanie stylów jest na topie. Nawet jeśli do tej pory nie byłeś na tyle odważny, by zdecydować się na połączenie garnituru z trampkami, zacznij od stawiania małych kroczków w tym celu. Ubieraj zatem swój płaszcz. A na głowę zarzucaj ukochaną czapkę z daszkiem. Oczywiście by całość wyglądała dobrze i naturalnie, stylizację powinieneś uzupełnić jeszcze chociaż jednym sportowym dodatkiem. W tej roli dobrze sprawdzą się adidasy lub zwykłe trampki. A gdy poczujesz, że jesteś gotowy na diametralną odmianę garderoby, zastąp to sportowe okrycie głowy klasycznym kaszkietem czy nawet eleganckim beretem.

Jeśli chcesz dobrze wyglądać, musisz niestety wykazać się tutaj pewną odwagą. Standardowe połączenia są oczywiście uniwersalne i pasują każdemu. Ale w nich nigdy nie zaprezentujesz się na tyle oryginalnie, by wyróżnić się z tłumu. A na tym na pewno ci zależy. Skoro postanowiłeś przeorganizować swoją szafę.

Współpraca:

https://dakolizaki.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj