Produkcja nieśmiertelników w Polsce – gdzie kupić?

0
441
Produkcja nieśmiertelników w Polsce

Najważniejsze wyzwania, jakie stały przed firmami oferującymi w Polsce nieśmiertelniki było przesadne kojarzenie tego produktu wyłącznie z wojskiem i żołnierzami. Dopiero popularyzacja nieśmiertelników jako zwykłego dodatku do codziennej garderoby i wchłonięcie tego wzorca przez kulturę popularną sprawiło, że nieśmiertelniki spotkać można dzisiaj z powodzeniem w przestrzeni publicznej. I to już nie tylko noszone przez ludzi, ale nawet jako atrybut zwierzęcy – dodatek do obroży, czyli popularna adresówka pomagająca zlokalizować właściciela zagubionego czworonoga.

Polski rynek i oczekiwania względem nieśmiertelników

Polski rynek i oczekiwania względem nieśmiertelnikówNaturalnie oczekiwania polskiego konsumenta nabywającego nieśmiertelniki w niczym nie odbiega od oczekiwań prezentowanych przez przeciętnego nabywcę także w Stanach Zjednoczonych. Jak mówi sam nazwa – nieśmiertelnik ma być niezniszczalny i tego samego od niego oczekują również polscy klienci. Dlatego w sklepach jak Engrave.pl już dawno zainwestowano nie tylko w odpowiedniej jakości surowce i półprodukty (stal kwasoodporna, przemysłowa guma, jakościowe zawieszki itp.).

Oryginalne amerykańskie maszyny Dog Tag

Bardzo istotnym elementem tworzenia linii produkcyjnej zdolnej do wyprodukowania nieśmiertelników nie odbiegających od standardów US Army, było ściągnięcie oryginalnych i licencjonowanych maszyn. Dzięki temu nieśmiertelnik od Engrave.pl nie tylko nie różni się od amerykańskiego oryginału wykonaniem czy zastosowanymi technologiami i surowcami. Bardzo istotne jest również to, że firma Engrave.pl dostosowała matryce US Army do polskiego języka, dodając do nich polskie czcionki, dzięki czemu zamawiając nieśmiertelnik właśnie w tym sklepie, wybić można na korpusie dowolne hasło, także z polskimi znakami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj