Plexr dla Twojego zdrowia i urody

0
133
Plexr dla Twojego zdrowia i urody

Współczesny kult piękna i niemal perfekcyjnego wyglądu wymaga od nas bezustannej obserwacji i monitoringu stanu naszego ciała. Jednym z najbardziej wymagających szczególnej pielęgnacji obszarów jest twarz, w tym okolice oka. Bezoperacyjna korekta powiek Plexr umożliwi przywrócenie okolicom oczu piękny i zdrowy wygląd.

Zalety bezoperacyjnej korekty powiek

Plexr jako zaawansowane technologicznie urządzenie generujące kontrolowaną mikro wiązkę plazmy i przeznaczone do liftingu powiek, skutecznie oraz bezpiecznie wpływa na poprawę wyglądu okolic oczu. Podczas zabiegu, nie wykorzystuje się skalpela ani lasera, a oczekiwany efekt uzyskuje się poprzez zastosowanie nowoczesnej metody sublimacji powiek. Zabieg jest bezpieczny, a dzięki zastosowanemu miejscowemu znieczuleniu, w pełni bezbolesny. Podczas bezoperacyjnej korekcji powiek Plexr, nie jest w żaden sposób naruszana tkanka głęboka, ani skóra właściwa.

Wskazania bezoperacyjnej korekty powiek Plexr

Funkcjonująca od 2016 roku w Polsce, włoska metoda korekty powiek, wykorzystująca narzędzie Plexr, cieszy się dużą popularnością i jest dużym osiągnięciem w dziedzinie medycyny estetycznej. Wykorzystywana jest w przypadku wystąpienia poniższych zjawisk:

  • zmarszczki palacza,

  • zmarszczki w okolicach oczu,

  • zmarszczki przy uszach.

Metodę tą wykorzystuje się również w liftingu dolnej części twarzy, w okolicach uszu oraz w leczeniu przebarwień i rozstępów. Swoje zastosowanie znajduje także w usuwaniu blizn oraz bliznowców, a także pomaga usuwać nieestetyczne zmiany potrądzikowe.

Efekty bezoperacyjnej korekty powiek Plexr

Dzięki innowacyjnej metodzie, wykorzystującej wiązkę plazmy, efekty zabiegu są imponujące. Zauważalne jest pozbycie się nadmiaru skóry, podniesienie powiek, oraz uzyskanie efektu otwartego oka. Po zabiegu skóra wokół oczu jest napięta a zmarszczki wygładzone. Zabieg ma efekt regenerujący i pobudzający produkcję kolagenu. Wytworzona w trakcie zabiegu plazma działa jedynie miejscowo i nie wywiera wpływu na stan skóry w sąsiadujących miejscach. Efekty zabiegu utrzymują się 2-4 lata. W celu uzyskania najlepszych efektów zabieg należy powtórzyć 1-4 razy. Z uwagi na aspekty lecznicze, zabieg wykorzystywany jest również w nowoczesnej dermatologii, np. w leczeniu blizn po trądziku.

Dużą zaletą zabiegu bezoperacyjnej korekty powiek Plexr jest możliwość kontynuacji codziennych czynności w szybkim czasie. Około 70% efektu jest widoczna niemal natychmiast po korekcie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here