Kolorowe skarpetki – doskonały pomysł na świąteczny prezent

0
97
Kolorowe skarpetki

Choć może dawanie skarpetek w prezencie stało się na swój sposób świątecznym dowcipem, trend ten jednak nie gaśnie. Skarpetki kolorowe są tanie, praktyczne, każdemu zawsze ich brakuje, a w dostępnych wzorach można przebierać. Wszystko to czyni je zabawnym i użytecznym podarunkiem, z którego obdarowana osoba na pewno się ucieszy i skorzysta w chłodne zimowe dni. Uniwersalność tego typu prezentu bywa również niezwykle przydatna, gdy pojawia się konieczność zakupu upominku dla niezbyt dobrze znanej osoby takiej jak współpracownik czy sąsiad.

Jakie skarpetki najlepiej wybrać? Na jakie wzory najlepiej się zdecydować, by na pewno trafić w gusta obdarowywanego? Oto kilka praktycznych podpowiedzi.

Skarpetki we wzory świąteczne i zimowe

Sprawdzą się w każdym przypadku, bez względu na wiek i płeć. Wesołe reniferki, pingwiny czy misie polarne zdobędą każde serce. Są bardzo bezpieczną opcją, bez ryzyka, że wybrany wzór akurat nie przypadnie do gustu – kto nie chciałby w końcu zatrzymać świąt na trochę dłużej, choćby w postaci wesołego motywu na skarpetkach?

Słodkie pieski i kotki

Urocze i puchate. Ogrzeją i poprawią humor w szare i chłodne wieczory. Czasem jednak miewają swoje humory i wolą spędzić czas same, zawinięte w kulkę koło grzejnika. Aby jednak właściciel futrzaka nie czuł się w tym czasie samotny, może warto podarować mu pod choinkę skarpetki z psimi lub kocimi wzorami.

Park dinozaurów

Dzieci dzieli się na te, które dinozaurową fazę w swoim życiu już przeszły; te, które są w jej trakcie i te, które niedługo w taką wpadną. W najbardziej beznadziejnych przypadkach taka faza trwa kilkadziesiąt lat. Na szczęście nie brakuje również skarpetek pełnych tych wymarłych gadów. Każdy wielbiciel paleontologii znajdując je pod choinką wyda tyranozaurowy ryk szczęścia.

Ekstrawagancka prostota

Czasem szalone i kolorowe wzory zdają się w zupełności nie pasować do obdarowywanej osoby, jej stylu bycia czy ulubionego ubioru. Nadal jednak łatwo można rozweselić jej święta kilkukolorowymi skarpetkami, których szaleństwo polega nie na rzucającym się w oczy motywie, a na ciekawym kontraście barw.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here