Jakie dekoracje na chrzest wybrać?

0
181
Jakie dekoracje na chrzest wybrać?

Chrzest Święty to bez wątpienia jeden z ważniejszych momentów w życiu dziecka, rodziców, rodziców chrzestnych i całej rodziny, ponieważ to właśnie tego dnia, ma miejsce pierwszy z sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego. Poza oczywistym religijnym przygotowaniem do tego wydarzenia, warto zadbać również o odpowiednią organizację i dobór właściwego przybrania pomieszczenia, w którym odbędzie się uroczystość. Nie zapominając o stołach i takich detalach, jak: wizytówki, serwetki, świece czy spersonalizowane podziękowania dla gości.

Nadzwyczajność tego dnia powinny dodatkowo podkreślić ozdoby i elementy dekoracyjne, które w spójny sposób przybiorą najsurowsze wnętrze.

Jakie dekoracje wybrać?

Sklepy oferują mnóstwo przepięknych, unikatowych i dobranych ze szczególną starannością kompletów balonów na chrzest oraz dodatków, takich jak: bibułowe pompony, zawieszki na butelki, cudowne serwetki „Buciki” i „Chrzest Święty”, patyczki z koszyczkami, serpentyny holograficzne i chorągiewki. Dzięki proponowanym zestawom, możesz mieć całkowitą pewność, iż cały wystrój będzie ze sobą współgrał kolorystycznie i tematycznie, a samo zaaranżowanie wnętrza zajmie dosłownie chwilę.

Każdy, nawet najbardziej wymagający klient, wyszuka coś dla siebie, bowiem na rynku znajduje się multum różnokolorowych zestawów dla dziewczynek i chłopców.

Niewątpliwie najistotniejszą dekoracją, każdego przyjęcia są balony. Możesz zdecydować się na balony na chrzest w najróżniejszych barwach (metaliczne i pastelowe), wzorach (w grochy, z nadrukami i z konfetti), oraz kształtach (wózek, gwiazdka, serce).

W centralnym punkcie pomieszczenia warto zawiesić cudowny balon foliowy „CHRZEST” złożony z bardzo dużych literek. Przepięknie ozdobi on każdą salę bankietową, restaurację czy mieszkanie. Foliowe balony wypełnione helem przez długi czas będą unosić się w powietrzu, sprawiając radość najmłodszym gościom.

Warto nie zapomnieć także o wiszących ozdobach, które można przymocować za stołem, w miejscu zarezerwowanym dla rodziców. Perfekcyjnie dopełnią całkowity wygląd
pomieszczenia, przy tym wyglądając niesamowicie pomiędzy balonami. Taki zabieg jedynie podkreśli rangę i niesamowitość przyjęcia.

Zjawiskowe wnętrze pełne balonów na chrzest, pomponów oraz serpentyn, stworzy niezapomniany klimat oraz idealne tło do wykonywania pamiątkowych zdjęć.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here