Jakie buty do czerwonej sukienki?

1
223
jakie buty do czerwonej sukienki

Czerwone sukienki wyglądają pięknie, jednak są niezwykle trudne, gdy w grę wchodzi dobranie do nich odpowiednich dodatków. Jakie buty pasują do czerwonej sukienki? Których butów na pewno nie zakładać, gdy mamy na sobie czerwoną sukienkę? Okazuje się, że istnieje sporo dobrych możliwości. Sprawdzamy!

Jakie buty do czerwonej sukienki?

jakie buty do czerwonej sukienkiCzęsto wybieranymi butami są te w kolorze czarnym. Jednak nie zawsze sprawiają one, że uroda sukienki jest w pełni wydobyta. Czasami wręcz czerwone sukienki z czarnymi butami wyglądają groteskowo i wulgarnie. Tak jest na przykład wtedy, gdy zakładamy wysokie kozaki w kolorze czarnym i usiłujemy dopasować do tego obcisłą czerwoną sukienkę. Efekt jest przerysowany i może spowodować, że będziemy wyglądały nie tylko tanio, ale też staro.

Czarne buty do czerwonej sukienki: czy to dobrze wygląda?

Czarne buty pasują jedynie do tych sukienkę, które mają ceglasty odcień czerwieni. Jeśli jest to krwista czerwień, wówczas radzimy raczej odejść od czarnych butów. Jakkolwiek, jakiekolwiek czarne buty do czerwonej sukienki to połączenie dobre raczej na wieczora, niż na całodzienną wycieczkę do pracy. Warto również wiedzieć, że czarne buty w połączeniu z czerwoną sukienką znacznie skracają sylwetkę i są dobre tylko wtedy, gdy mamy naprawdę długie i szczupłe nogi.

Czerwone buty do czerwonej sukienki

To połączenie nie zawsze wypada szczęśliwie. Kobiety, które je stosują, musza wykazać się dużą dozą wrażliwości na dodatki i kolory. Łatwo tutaj o przesadę. Drugi rodzaj trudności to po prostu dobór pasującego do siebie odcienia czerwieni w ubiorze. Gdy już decydujemy się na to, aby i buty i sukienka były w czerwonym kolorze, wówczas dobrze jest już dobrać do wszystkiego torebkę w zupełnie innym odcieniu. Jest to również rozwiązanie bardziej na wieczór niż na co dzień.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here