Jak uzyskać auto zastępcze w Benefia?

0
509
Jak uzyskać auto zastępcze w Benefia?

Wypadki chodzą po ludziach, czasami człowiek nie jest w stanie przewidzieć sytuacji na drodze, dlatego też rozbicie własnego samochodu nie zawsze jest winą kierującego, a innych ludzi znajdujących się w ruchu drogowym. W przypadku gdy pojazd został zniszczony z winny innej osoby, która posiada polisę OC w Towarzystwie Ubezpieczeń Benefia, jest się w stanie uzyskać samochód zastępczy na czas naprawy. Jest to spółka zajmująca się sprzedażą ubezpieczeń majątkowych, głównie komunikacyjnych, występujących w sieciach dealerskich aut.

Co należy zrobić, by pozyskać wóz zastępczy?

 

Samochód zastępczy z OC Benefia, będzie idealnym wyborem, jeśli człowiek musi przemieszczać się pojazdem na co dzień, a w trakcie naprawy nie ma żadnego. Wszystko odbędzie się bezgotówkowo, co bardzo ułatwia zaoszczędzenie pieniędzy oraz niepotrzebnych nerwów. Aby wynająć wóz, należy wypełnić prosty formularz, a następnie wysłać zgłoszenie. Po wykonaniu tego kroku trzeba oczekiwać telefonu od wypożyczalni aut, która omówi wszystkie warunki i na podstawie OC Benefia, umożliwi używanie samochodu. Cały proces odbywa się szybko i niesamowicie skutecznie, więc nie można się obawiać o żadne nieporozumienia. Samochód przysługuje poszkodowanemu od chwili zdarzenia w przypadku, gdy jest on uszkodzony na tyle, że kierowca nie jest w stanie się nim poruszać.

Inne zalety

Po sprawdzeniu pojazdu, który uległ wypadkowi, wypożyczalnia jest w stanie udostępnić auto zastępcze, tej samej klasy co uszkodzony wóz, co sprawi, że nie będzie trzeba jeździć w czasie naprawy, najgorszym modelem. Otrzymany samochód nie jest wyłącznie przeznaczony do użytku przez osobę poszkodowaną, ale również przez jego rodzinę, a w przypadku gdy był firmowy przez współpracowników. Nie trzeba podporządkowywać się wyborowi firmy Benefia, co do wypożyczalni aut, tutaj posiada się wolną rękę i samemu wybiera się taki serwis. Z pojazdu zastępczego można korzystać do chwili, gdy zniszczone auto zostanie naprawione. W niektórych przypadkach, gdy naprawa przedłuża się, nie trzeba się obawiać o stratę wypożyczonego auta, ponieważ okres jego użytkowania również się wydłuża.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj