Jak przygotować dekoracje na roczek dziecka?

0
108
Jak przygotować dekoracje na roczek dziecka?

Pierwsze urodziny dziecka to niezwykłe wydarzenie dla całej rodziny. Radość miesza się z ekscytacją, by sprostać oczekiwaniom gości. Niezależnie od miejsca organizowanej imprezy, wart zadbać o piękny wystrój i dekoracje. Wybór dekoracji na roczek jest ogromny. Czasami ciężko zdecydować się na coś konkretnego. Kluczowe pozostaje pytanie, dla kogo będziemy go przygotowywać. Dekoracje na roczek chłopca znacząco różnią się od dekoracji na roczek dla dziewczynki. Chociażby kolorem przewodnim. Więc najpierw zacznij od jego wyboru. Przejdźmy zatem do propozycji ich wykonania.

Zacznij od zaproszeń na roczek

Kluczowy i niezbędny element imprezy. Coraz większą popularnością cieszą się zaproszenia personalizowane na roczek. Dają możliwość nadania im bardzo osobistego charakteru. Oprócz możliwości załączenia zdjęcia naszej pociechy można dodać własne teksty czy wierszyki. Przekazujemy też gościom najpotrzebniejsze wiadomości dotyczące miejsca i daty imprezy. To także pierwsza informacja dla gości o charakterze imprezy urodzinowej.

Balony na urodziny

Balony to ulubiony gadżet wszystkich dzieci. Zwłaszcza tych najmłodszych. Można z nich wyczarować piękne i oryginalne dekoracje na roczek. Jeśli masz do dyspozycji większą przestrzeń, użyj do pomocy stojaka na balony. Z łatwością przymocujesz do niego balony z ulubionym motywem czy w kształcie cyfry. Świetnie sprawdzi się przy wejściu na imprezę. Może być także ozdobą przy krzesełku solenizanta czy solenizantki. A przy okazji Stworzy piękne tło do zdjęć. Jeśli zdecydujesz się na balony na urodziny z helem, to świetny wybór. Warto pomyśleć o balonach z ulubioną postacią z bajek czy filmów. Pięknie prezentują się także cyfry jako balony na urodziny. Niebieska jedynka jako balon na urodziny dla chłopca? A może różowa cyferka jako balon na urodziny dla dziewczynki? Możliwości jest sporo!

Ścianka ze zdjęciami

To świetna opcja na stworzenie oryginalnej dekoracji. Jeśli przez ostatnie 12 miesięcy Twój aparat pęka w szwach od wykonanych zdjęć, to warto to wykorzystać. Wywołaj 12 zdjęć Twojej pociechy, zaczynając od tych pierwszych chwil. Ostatnim zdjęciem niech będzie najbardziej aktualne. Zawieść je na ścianie, możesz przyozdobić wiatami lub balonami. Pięknie będą się prezentować w towarzystwie baneru np. Urodziny Jasia. Im więcej personalizowanych elementów, tym więcej pamiątek dla Ciebie i maleństwa. Z pewnością każdy doceni tak osobiste i oryginalne dekoracje.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here