5 modeli firan, które przypadną każdemu do gustu

0
230

Zasłony gotowe na przelotkach to najnowszy trend mody, umożliwia proste zawieszenie firan, bez zbędnych utrudnień. A poranne światło, wieczorne latarnie za oknem już nie będą aż takim problemem, bo zasłony z łatwością zasłonią okna przed światłem, które nie daje dobrze wypocząć.

Modele zasłon, które każdy będzie chciał mieć w swoim domu.

Ciężka praca wymaga regeneracji sił, dlatego solidny sen należy się każdemu, każdego dnia. Uporczywe światło słońce, czy miejskie lampy powodują, że nie można oka zmrużyć lub zbyt wczesne wstawanie. Organizmu się nie oszuka, będzie się wciąż domagał snu, po każdej wypitej kawie nie przybędzie więcej siły. Dlatego też zasłony gotowe na przelotkach to świetne rozwiązanie, które sprosta wymaganiom.
Przedstawię kilka oryginalnych modeli, które będą doskonałe do sypialni i pokoju. Model Deniz (135 * 270) – czarna – przelotki zwija się po odsłonięciu okna w równomierne fałdy, wysoki połysk materiału, dodatkowa drobna lamówka, oddzielająca górną część zasłony, składa się z białych, przeźroczystych, drobnych kamieni. Jeśli kolor czarny jest zbyt silny, to podobny model w kolorze srebrnym nada się idealnie do wnętrza.
W wesołym kolorze, turkusie jest model Sheila, w rozmiarze 140 na 250, zastosowanie ma na przelotkach. Jego dodatkowym atutem są cyrkonie umieszczone w ukośnych liniach, przy promieniach słonecznych błyszczy się, mieniąc się, nadając blask całej zasłonie.

5 modeli firan, które przypadną każdemu do gustu

Zasłony z etaminy, czy zasłony jednokolorowe.

Przedstawię modele, które zostały stworzone z pasją, mają wyszukany materiał i elementy. Pierwszym z nich jest model zasłony z etaminy, Sunny (140 * 250), w kolorze kremowo – srebrnym. Produkt ma wzór, naprzemiennie pojawiający się w pasy, o szerokości kilku centymetrów, pasy oddzielają się dodatkowo wąskim, jasnym paskiem.
Zastosowanie na karniszu o srebrnym kolorze, by pięknie komponował się z kolorem zasłony. Karnisz powinien być pozbawiony żabek, zaczepów, by jedynie przelotki mogły odznaczyć się na nim. A cała zasłona wówczas będzie pięknie mieniła się w świetle promyków słońca.
Wyjaśnię pojęcie etamina, jest to gatunek materiału, składa się zazwyczaj z bawełny oraz poliestru, który ma formę płótna.

Zasłony jednokolorowe to świetny dodatek, w którym nie chcemy przesadzić z dekoracją oraz kolorami. Model – Delikata Zasłona Naomi – w rozmiarze 140 na 250, w kolorze różanym nada pomieszczeniu ciepły ton, będzie tworzyła obraz przytulnego, jasnego wnętrza wraz z innymi jasnymi barwami zastosowanymi we wnętrzu. Stwarza efekt, świeżego, nowego wyglądu i zadbanego pomieszczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj